Skip to content

Hoşgeldiniz

ASLANLAR Alüminyum, 1980 yılında bu yana güneşle su ısıtma sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşlardandır. 1990 yılında itibaren gösteren olan alüminyum profili kendi bünyesinde üretmeye başlayarak, kalitede istikrarı yakalamış ve yaygın bayi ağı ile ürünlerini Türkiye genelinde tüketiciye ulaştırmaktadır.

.

Bize Ulaşın

Eposta : info@winas.com.tr
Telefon : 0322 394 45 10
Organize San. Bölg. Mevlana Caddesi No:2 Misis / Adana TÜRKİYE
0322 394 45 10 winas@winas.com.tr

WİNAS’ın yüksek performanslı PVC pencere ve kapı dizaynları sadece estetik güzellikleri ile değil, üstün Avrupa teknolojisi ile yakaladığı mükemmel kalitesiyle de rekabetin çok önüne geçmiştir.

Dünya standartlarının yakalayamadığı bir beyazlığa ve parlaklığa sahip, WİNAS PVC profillerinden üretilen pencere ve kapılarınız hiçbir zaman boya veya cila gerektirmeden uzun yıllar boyunca inanılmaz beyazlıklarını koruyarak evinizin her zaman estetik görünmesini sağlar.

Sistemlerimizin kendinden TPV (Thermo-Plastik Vulkanizat) gri contalı olması size pencerelerinizin mükemmel su, ısı ve ses yalıtımlı olduğunu garantiler.

Tüm serilerinde uygulanabilen Conta sistemi pencere ve kapılarınızın performansını daha da ileriye götürecektir.

PVC işlenmesi en kolay maddelerden birisidir. Köşelerin lokal olarak ısıtılarak kaynaklanabiliyor olması pencerelerinizin hızlı, sağlam ve kolayca üretilmesini sağlar.

Back To Top